Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Szczegóły.
 
 
Oferty promocyjne
Kolokacja serwerów
Serwery VPS
Aplikacje webowe
Centrum danych

Konto testowe (formularz)  strona główna 
ZAŁÓŻ KONTO I WYPRÓBUJ! - 7 dni testów hostingu bez zobowiązań.
 
Pakiet:
Login:
*   [max. 10 znaków, tylko cyfry i małe litery]
Hasło: *   [a-z A-Z 0-9]
Forma prawna:
Imię i Nazwisko: *
Nazwa firmy:
Adres do faktury: *
Adres do korespondencji:
Telefon:
Email: *
NIP:
Skąd o nas wiesz:


Na podstawie ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002, Nr 101, poz. 926, ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2002 Nr 144, poz. 1204), niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Artnet Sp. z o.o." z siedzibą w Gdańsku moich danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej z wyżej wymienionym przedsiębiorstwem i otrzymywania informacji handlowej w rozumieniu art. 9 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, iż zostałem poinformowany/a o tym, że: 1) administratorem moich danych osobowych jest firma Artnet Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-855) przy ulicy Wały Piastowskie 1; 2) moje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu wykonania umowy zawartej z "Artnet Sp. z o.o." i otrzymywania informacji handlowej w rozumieniu art. 9 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną; 3) moje dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom wyłącznie w celu wykonania umowy zawartej z "Artnet Sp. z o.o."; 4) mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Oświadczam, że zapoznałem się z następującymi dokumentami i akceptuję ich postanowienia: Regulamin
 

W okresie testowym każde konto ma limit transferu 1GB.
Hosting | Domeny | Serwery VPS | O nas | Technika | Nasi klienci | Płatności | Kontakt

Serwis partnerski: kolokacja, serwery dedykowane, domeny

Korzystając z niniejszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zobacz szczegółowe informacje tutaj.